Servis

·  čistení brýlí ultrazvukem

·  anatomická úprava  

·  letování

·  všechny drobné opravy

 

JAK PEČOVAT O BRÝLE

1. Brýle nikdy nečistěte nasucho! Všechny tvrzené brýlové čočky jsou odolnější proti poškrábání, přesto však aspoň jedenkrát denně brýle omývejte jarovou vodou, abyste opláchli prach a jiné nečistoty z povrchu čoček. Zároveň proudem vody očistíte sedýlka, koncovky a drážky nebo šroubky.

2. Poté očistěte Vaše brýle přípravkem pro čištění brýlových čoček. Čisticí spreje jsou výborné pro konečnou očistu čoček, vyleští plochu a vytvoří antistatický povrch nebo protizamlžovací filtr. K tomu použijte měkkou tkaninu, nejlépe mikrovlákno. Čisté mikrovláknové utěrky jsou nejlepší pro vyleštění čoček. Nevytvářejí na brýlových čočkách šmouhy a nepoškrábou je.

3. Pokud Vám mytí brýlí dělá problémy, nebo Vás prostě obtěžuje, pořiďte si domácí ultrazvu. Brýle po očištění stačí jen opláchnout vodou a osušit.

4. Pokud brýle právě nenosíte, uložte je do pouzdra.

5. Zajistěte, aby se Vaše brýle, speciálně pak brýlové čočky, nedostaly do styku s drsnými a ostrými předměty.

6. Brýle sundávejte oběma rukama, nikoliv za jednu stranici. Zajistíte tak rovné posazení brýlí na obličeji, stranice se nevylomí a brýle se neohnou v nosníku.

7. Nevystavujte brýle vysokým teplotám a velkým teplotním změnám (interiér auta v létě, sauna...).

8. Zabraňte kontaktu chemických přípravků (lak na vlasy) a mořské soli s Vašimi brýlemi. Naleptávají především povrchové úpravy brýlových čoček.

9. Občas přineste brýle na srovnání, zpevnění a vyčištění ultrazvukem.

10. Pokud dojde k mechanickému poškození brýlí, poraďte se o jejich opravě s Vaším očním optikem (nelepte brýle vteřinovým lepidlem, ani nepájejte cínem). Pokud Vám brýle při nošení působí jakékoliv obtíže, obraťte se na Optiku U nádraží, kde Vám s problémy pomůžeme. 

+420 725 553 197
Nádražní 981,
675 71 Náměšť nad Oslavou
| Realitní hlídací pes | herní pc sestavy | Herní pc